Wedstrijdteams

Mardance neemt deel aan diverse danswedstrijden met verschillende wedstrijdteams in meerdere leeftijdscategorieën.
Meer info over wedstrijden en optredens staat vermeld bij nieuws. Zie ook: eerder behaalde resultaten.

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

Voor boekingen kunt u contact opnemen met Marijke de Roo

 

Sneak Preview/Classic bestaat uit:

Janna van de Blankevoort, Liesbeth Simons, Roxanne Binda, Merel de Reus, Marilou Klapwijk en Cindy van Rijn.

Sneak Preview
2009
2010

 

 

Deelgenomen aan:

- Deelgenomen aan wedstrijd in Hoofddorp 2010 (10 teams, 3e plaats, categorie 18+)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Poeldijk 2010 (10 teams, 4e plaats, categorie 18+)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Haarlem 2010 (12 teams, 1e plaats, categorie 18+)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Schagen 2010 (12 teams, 7e plaats, categorie senioren)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Den Oever 2009 (15 teams, 11e plaats, categorie senioren)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Hoofddorp 2009 (12 teams, 5e plaats, categorie senioren)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Hoofddorp 2009 (12 teams, 3e plaats, categorie senioren all styles)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Poeldijk 2009 (8 teams, 1e plaats, categorie senioren)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Hoofddorp 2009 (8 teams, 4e plaats categorie senioren semi-professioneel)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Poeldijk 2009 (9 teams, 1e plaats, categorie senioren)

- Deelgenomen aan wedstrijd in Den Helder 2009 (14 teams, 9e plaats, categorie senioren)

Terug naar boven

 

Liquid Motion bestaat uit:

Tessa de Geus, Bonnie Roos, Roxanne Binda, Marilou Klapwijk, Cindy van Rijn, Sterre Bol, Wieteke Geertsma, Jordy van der Oord en Bury Stil.

Liquid Motion

Deelgenomen aan:

- Wedstrijd Den Helder 2008 (16 teams, 7e plaats, categorie senioren/semi-professional)

- Wedstrijd Hoofddorp 2008 (16 teams, 1e plaats, categorie senioren-amateurs)

- Dance Event Hoofddorp 2008 (12 teams, 2e plaats, categorie senioren-amateurs)

- Urban Competition in Den Bosch 2008 (8 teams, 5e plaats, categorie 14-16 jaar)

- Dance Event Hoofddorp 2007 (14 teams, 3e plaats)

- Hip Hop Dance Awards 2007 (16 teams, 8e plaats)

- Cuyk 2007 (24 teams, 11e plaats, categorie junioren)

Terug naar boven

N'r-gy! bestaat uit:

Yalou Sloetjes,Merel de Reus,Darcy Pees,Bobbie Brakeboer,Jip Brouwers,Didi Brouwers,Sophie Timmerman en Guusje Dijkstra

N'r-gy!

Deelgenomen aan:

 

- Wedstrijd Hoofddorp 2009 (14 teams, 6e plaats, categorie junioren)

- Wedstrijd Hoofddorp 2009 (14 teams, 6e plaats, categorie junioren gevorderden)

- Wedstrijd Hoofddorp 2008 (3e plaats)

- Dance Event Hoofddorp 2008 (14 teams, 7e plaats, categorie junioren)

- Dance Event Hoofdorp 2007 (12 teams, 4e plaats, categorie kidz)

Terug naar boven

Double Quick bestaat uit:

Nina van de Broek, Janna van de Blankevoort, Bonny Roos, Kelly Roos, Liesbeth Siemons, Tessa de Geus, Debbie van Rijn en Marijke de Roo.

Deelgenomen aan:

- Dance Event Hoofddorp 2007 (14 teams, 3e plaats, categorie advanced/semi-professional)

- Dance Event Hoofddorp 2006 (14 teams, originaliteitsprijs)

Terug naar boven

Innovation bestaat uit:

Nina van de Broek, Janna van de Blankevoort, Liesbeth Siemons, Debbie van Rijn, Eva Koks en Marijke de Roo.

Deelgenomen aan:

- Wedstrijd in Den Helder 2008 (16 teams, 8e plaats, categorie senioren/semi-professional)

- Wedstrijd Hoofddorp 2008 (12 teams, 3e plaats, categorie senioren/semi-professional)

- Dance Event Hoofddorp 2008 (8 teams, 1e plaats, categorie senioren/semi-professional)

- Urban Competition in Den Bosch 2008 (14 teams, 6e plaats, categorie 17+)

Terug naar boven

 

Eerder behaalde resultaten met wedstrijdteams van Mardance:

- Heads Up!: Dance Event Hoofddorp 2007 (14 teams, 3e plaats)

- Heads Up!: Cuyck 2007 (23 teams, 17e plaats, categorie senioren)

- Heads Up!: Hip Hop Dance Awards 2007 in Den Helder (14 teams, 8e plaats)

- Heads Up!: Hip Hop Dance Awards 2006 in Den Helder (14 teams, 2e plaats)

- Heads Up!: NK Hip Hop 2006 in Den Helder (15 teams, 2e plaats)

- Heads Up!: Holland Dansspektakel 2006 in Boxmeer (22 teams, 15e plaats)

- Original Flavour: Hip Hop Dance Awards 2006 in Den Helder (17 teams, 12e plaats)

- Dare2bedifferent: Hip Hop Dance Awards 2006 in Den Helder (15 teams, 2e plaats)

- Dare2bedifferent: NK Hip Hop 2006 in Den Helder (18 teams, 5e plaats)

- Original Flavour: NK Hip Hop 2005 in Den Helder (17 teams, 4e plaats)

- Original Flavour: Dance Event 2005 in Hoofddorp (16 teams, 5e plaats)

- The Meetsh: Hip Hop Dance Awards 2005 in Den Helder (16 teams, 7e plaats)

- The Meetsh: NK Hip Hop TEC 2005 in Amersfoort (29 teams, 15e plaats)

- The Meetsh: NK Hip Hop 2005 in Den Helder (18 teams, 3e plaats)

- Jewelz: NK Hip Hop 2005 in Middenmeer (16 teams, 3e plaats)

- Jewelz: NK Hip Hop TEC 2005 in Amersfoort (27 teams, 17e plaats)

- Jewelz: Hip Hop Dance Awards 2005 in Den Helder (12 teams, 3e plaats)

Terug naar boven